Nie musisz oglądać się za siebie

Dzięki badaniom rozwojowym dla bezpieczeństwa sportów motorowych, prowadzonym przez Reevu, pierwszy kask z lusterkami wstecznymi został wprowadzony na rynek. Brytyjski producent opatentował linię kasków w trosce o bezpieczeństwo i możliwość szybszego reagowania na niebezpieczne sytuacje.
Nasz klient, nasz pan
Kask Reevu został zaprojektowany na podstawie uwag użytkowników, używających tego typu produktów na co dzień. Wraz ze wzrostem wymagań konsumentów, producent poddaje swoje produkty coraz trudniejszym testom i nowym modyfikacjom. Kaski poddawane są testom w różnych warunkach pogodowych, przy różnych prędkościach, a nawet po długim naświetlaniom promieniami UV.
Bezpieczny kask z lusterkiem?
Kask posiada regulowane w dwóch poziomach zwierciadło, które pozwala dopasować kąt widzenia do indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość wymiany wyściółki urządzenia oraz wizjerów. Advance Performance Composite to technologia firmy Reevu, która opiera się na wykorzystaniu kształtów i specjalnych materiałów, by eliminować nacisk punktowy podczas ewentualnego wypadku. APC pozwala rozłożyć całą siłę uderzenia na całą powierzchnie kasku.
Kaski Reevu mogą być używane przez kierowców gokartów, motocykli, jak i innych pojazdów tego typu. Włoski styl oraz lata rozwoju pozwoliły wykonać kask, który nie tylko zachwyca wyglądem, ale jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych urządzeń tego typu na rynku.