Portale randkowe nie są niczym nadzwyczajnym w naszych czasach. Chyba każdy, lub niemal każdy zna parę, która poznała się przez internet. Obok tradycyjnych portali randkowych, pojawiają się coraz częściej oferty wyjazdów przeznaczonych dla osób samotnych, które szukają swojej drugiej połówki.

Jednymi z takich wyjazdów są obozy narciarskie w Austrii. Jest to jedna z bardziej atrakcyjnych form poszukiwania partnera, lub partnerki. Obozy narciarskie w Austrii maja tego wielkiego plusa, że już na wstępie wiemy, że osoby które tam pojadą, mają przynajmniej jedną cechę wspólna z nami, a mianowicie uprawianie sportów zimowych. Trudno sobie wyobrazić, aby ktoś kto ie lubi nart pojechał na taki wyjazd.

Kolejnym plusem jest fakt, że nawet jeśli wrócimy z takiego wyjazdu samotni (bo nie było nikogo odpowiedniego dla nas), to raczej nie możemy zaliczyć wyjazdu do nieudanego. Na pewno będziemy się dobrze bawić, robiąc to co przecież lubimy, a szukanie partnera możemy kontynuować na kolejnym wyjeździe.