Co zrobić w przypadku, gdy Twoi kierowcy używają samochodów służbowych zarówno w czasie pracy, jak i w celach prywatnych? Wielu pracowników obawia się, że urządzenia do nawigacji gps zamontowane w ich samochodach, będą śledzić ich po pracy i zdecydowanie ograniczą ich prywatność. Te obawy podsycają cały czas media i ciągłe informacje o coraz bardziej zaawansowanych systemach szpiegowania czy śledzenia ludzi lub obiektów. Na szczęście wybierając odpowiednie produkty do swojej firmy, możesz potwierdzić swoją uczciwość i zapewnić Twoim kierowcom psychiczny komfort w pracy.

W jaki sposób tego dokonać? To bardzo proste – selekcjonując wybierany monitoring gps pod kątem elastyczności obsługi i konfiguracji. Pozwala to Twojemu pracownikowi na przejście w tryb prywatny za pomocą jednego dotknięcia ekranu urządzenia. Podczas jazdy w trybie prywatnym urządzenie nie śledzi na bieżąco Twojego samochodu służbowego i reaguje tylko w przypadku przekroczenia wyznaczonych przez Ciebie granic (co dodatkowo zabezpiecza Cię przed kradzieżą). Dzięki temu, zapewniasz swoich pracowników o tym że zamontowany w ich samochodzie lokalizator będzie śledził ich ruch tylko podczas pracy, pokazujesz im że szanujesz ich prywatność.

Dodatkową korzyścią takiego rozwiązania dla Twojej firmy jest to, że nie musisz już więcej dopłacać do benzyny zużywanej przez Twoich pracowników do ich własnych potrzeb – zaawansowany lokalizator zintegrowany z Twoim pojazdem dokładnie obliczy czas fakturowania i prześle informacje bezpośrednio do odpowiednich aplikacji księgowych.

Lokalizator gps zamontowany w samochodzie służbowym Twojego kierowcy może budzić u niego strach i wątpliwości – ale tylko w przypadku, gdy Twój pracownik nie ma wpływu na to, czy monitorujesz jego pracę, czy nie. Zapewnij kierowcom swojej floty samochodowej komfort wypływający z możliwości zachowania szczegółów ich życia prywatnego do ich własnej wiadomości.