Gdzie zorganizować wesele?
Ślub to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, dlatego zależy nam na tym by wszystko było idealne.

Wiadomo, na pogodę nie mamy wpływu, ale na pewne sprawy wpływ mamy, więc nie wolno nam pozostawiać tego losowi! Kwestia kościoła prawdopodobnie nie podlega dyskusji, ale kiedy szukamy miejsca na zabawę zaczynają się problemy. Restauracje i hotele na wesele prześcigają się w promocjach i akcjach przyciągających potencjalnych klientów. Albo gratis dostajemy pokoje, albo apartament dla nowożeńców z jacuzzi, albo dodatkowe atrakcje na sali w postaci barmanów czy płonącego prosiaka. Czasem nie ma nic gratis, ale za to jest wystrój jak z bajki. A wtedy i cena bywa bajkowo wysoka. Należy pamiętać, że nie wszystko musimy mieć, a nadmiar atrakcji bywa zbędny, jednak najważniejsze by narzeczeni zastanowili się na czym im zależy i szukali do skutku!
Jeśli marzy Ci się wystrój jak w pałacu to nie rezygnuj z marzeń – to jedyny dzień w życiu, kiedy masz czuć się jak w bajce! Za każdą cenę…