Nowy Harley

Harley Davidson Road Glide jest doskonale przemyślanym motocyklem. Użytkownik wręcz nie ma prawa odnaleźć w nim elementów i części, które nie byłyby przemyślane i dokładnie zaplanowane. A co więcej – elementy te mają swoje korzenie w elementach stosowanych w motorach Harley’a Davidsona jeszcze przed wieloma laty.

Ten model wyróżnia się owiewką, która została na stałe przymontowana – nie obraca się ona wraz z kierownicą. Posiada także dwa reflektory. Jest to zaczerpnięte z modelu Tour Glide z początków lat osiemdziesiątych.

Niska szyba, dwa kufry i wspomniana już owiewka powodują, że bez zastanowienia możemy nazwać ten motocykl Harley’a Davidsona baggerem. Model posiada głębokie błotniki oraz wieloramienne felgi z ażurowym wzorem. Tylne kierunkowskazy posiadają wbudowane również światła pozycyjne i światła stopu. Wykorzystane w nich zostały lampy LED. Różne elementy składają się w doskonałą całość, co powoduje, że nawet laik ma ochotę na to, by wsiąść za kierownicę tego motocyklu i odjechać w siną dal.