Lecimy do Barcelony

Barcelona to miasto leżące w Hiszpanii, a ściślej w jej północno – wschodniej części nad Morzem Śródziemnomorskim. Miasto, które posiada niezwykły klimat, wiele atrakcji turystycznych i wiele zabytków do obejrzenia. Loty Poznań Barcelona to loty bardzo popularne w okresie letnim i wakacyjnym. Dlatego też z Poznania w okresie kanikuł jest wiele propozycji takich lotów.
Loty, zarówno liniami tanimi jak i drogimi w letnim okresie są bardzo przeciążone, łowcy wcześniejszych promocji już od stycznia polują na tanie rejsy lotnicze. Wielu turystów chce zwiedzić Barcelonę, wypocząć tam i zaliczyć turystycznie to jedno z piękniejszych miast europejskich.
Loty Poznań Barcelona w okresie letnim odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu. Tani przewoźnicy polecają naprawdę bilety w bardzo dobrych cenach i na dostatecznie dobrych warunkach.
Przelot jest bezpośredni, czyli wsiadając w samolot w Poznaniu opuszczamy go od razu w Barcelonie. Z Poznania, niektórzy przewoźnicy, proponują także przeloty z przesiadkami. Są to przeloty droższe i trwające dłużej aniżeli loty bezpośrednie. Jednak i takie propozycje mają swoich zwolenników. Klienci mogą skorzystać z tych różnych propozycji. Dzięki internetowej lub telefonicznej rezerwacji mogą wybrać i od razu zarezerwować opcję najlepszą dla siebie.
Kierunek Poznań Barcelona to bardzo popularny kierunek. Z Poznania wylatuje tam dużo więcej ludzi niż z innych polskich miast. Bezpośredni lot trwa nie więcej niż trzy godziny a wrażenia z odwiedzin Barcelony pozostają na o wiele dłuższy czas.