Kierunek podróży w celu odbycia niezapomnianych wakacji wcale nie musi być podyktowany wyłącznie naszym portfelem. Istnieje wiele pięknych miejsc, które wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się jeszcze niedawno wydawać. Jedną z takich lokacji jest Barcelona.

To malownicze miasto położone w Hiszpanii jest drugim co do wielkości w tym kraju, a zamieszkuje go ponad 1.6 miliona osób. Jeśli chcemy dostać się tam możliwie szybko i wygodnie, wybierzmy loty do Barcelony, które możliwe są do wykonania z wielu okolicznych lotnisk. Porównajmy oferty różnych przewoźników tak, by uzyskać najlepszą cenę w terminie, który nam odpowiada.

Czasem warto nawet przesunąć delikatnie pobyt o jeden dzień, by załapać się na jeszcze lepsze warunki finansowe podróży. Istotne jest również zapoznanie się z wytycznymi odnośnie bagażu, ponieważ czasem bilet na samolot za złotówkę finalnie zakończy się transakcją na kilkaset złotych, bo bagaż będzie nie wymiarowy albo cięższy, niż pozwala na to darmowy próg zabrania go na pokład.