Jak dobrać kask motocyklowy?
Ochrona naszej głowy jest priorytetem kiedy poruszamy się na polskich drogach. Dlatego wciąż prowadzone są liczne kampanie społeczne uświadamiające motocyklistów, że kask motocyklowy powstał po to by ratować ich życie.

Brak odpowiedniego kasku to praktycznie murowany wstrząs mózgu. W trakcie wypadku nasza głowa, która jest pozbawiona ochrony porusza się całkowicie bezwładnie. W najgorszych przypadkach może dojść do całkowitego przerwania rdzenia i niepełnosprawności. W skrajnych przypadkach uczestnicy wypadku pozbawieni kasku giną na miejscu.

Z tego powodu należy pamiętać, że kask motocyklowy podobnie jak motocykl trzeba odpowiednio dobrać. Nie może on być ani za mały ani za duży. Jeśli czujemy znaczny luz w kasku to istnieje ryzyko, że kask może nam po prostu spaść. W przypadku doboru kasku nie trzeba się kierować ceną. Ważne by bezpieczeństwo było naszych priorytetem ponieważ nawet najtańszy kask motocyklowy jest lepszą ochroną niż jego brak. Pamiętajmy, że to inwestycja w nasze życie.

słowa kluczowe: kask motocyklowy z lusterkiem wstecznym, reevu helmet, reevu polska, reevu kask, reevu msx1 cena, msx1 reevu, fsx1, reevu opinie, kask reevu opinie, dopasowanie kasku motocyklowego