Polaków i obcokrajowców podróżujących z Warszawy do lotniska Modlin nurtuje pytanie: Jaka taksówka w mieście Legionowo jest najtańsza i kursuje całodobowo?
Podczas gdy, komunikacja lokalna w Legionowie staje się coraz bardziej zatłoczona, a na ulicach Piaski czy przy Urzędzie Miasta w Legionowie gromadzą się oczekujące na autobusy tłumy, istnieje inna grupa Polaków, którzy za pomocą taxi tanio i całodobowo jeżdżą do celu podróży. W samym Legionowie istnieje kilkadziesiąt firm taksówkarskich oferujących swoje przewozy zarówno w dzień i w nocy, w niedziele i święta. Jeśli przyjrzymy się bliżej ofercie firm transportowych zobaczymy, że nie każda z nich może nam odpowiadać. Idealna oferta powinna oprócz transportu osób i mienia zawierać także usługi takie jak kurier, czyli dowóz priorytetowych listów i paczek do rąk własnych, autopomoc i holowanie pojazdów, zakupy na telefon 24h siedem dni w tygodniu także w niedziele i święta. Taksówkarze winni zaoferować klientowi także usługi dodatkowe oraz przede wszystkim umożliwić wgląd w cennik. Korzystne ceny kursów to obecnie podstawa. Cena taxi z Warszawy do Legionowa nie powinna przekroczyć 120 złotych zaś sam cennik powinien być spisany jasno i przejrzyście tak jak na stronie Taxi Legionowo, gdzie od razu widać, ile za kurs z Warszawy do Modlina. Taksówkarze powinni także dać możliwość negocjacji cen dłuższych kursów oraz dostosować cennik do potrzeb i wymagań klientów.
Z powyższego artykułu jasno wynika, że istnieje tania alternatywa dla komunikacji zbiorowej w Legionowie i przeciętny mieszkaniec jak i turysta nie jest już zmuszony korzystać wyłącznie z PKS czy kursować dzień po dniu na przystanek PKP w Legionowie bądź Piaski. Taksówki w mieście Legionowo stają się obecnie coraz tańsze i coraz bardziej popularne i jest szansa, że wkrótce całkowicie wyprą komunikację zbiorową. To dobra wiadomość dla wszystkich pragnących w spokoju i wygodzie szybko dojechać do celu podróży.