Od dawna chciałem wypożyczyć jakiś markowy samochód, by móc choć raz poczuć się lepiej. Pewnie sobie pomyślicie, że przesadzam, ale raz w życiu można zaszaleć. Nie spodziewałem się jednak, że moja dziewczyna mnie zaskoczy w taki pozytywny sposób. Otóż na urodziny zabrała mnie na przejażdżkę samochodem z wypożyczalnia samochodów Gdańsk. Muszę przyznać, że zapunktowała u mnie. Wiedziała, że o tym marzę od dawna, ale nie sądziłem, że posunie się do takiego kroku. Jestem bardzo zadowolony, widać, że jej na mnie zależy i że słucha tego, co do niej mówię.
Przejażdżka przebiegła bez zarzutu. Okazało się, że samochód był wynajęty na cały dzień, więc spokojnie można było jechać na jakąś wycieczkę.
Nie wiem, jak mam opisać to co dla mnie zrobiła. To się nazywa miłość. Wiem, że gdybym miał okazję, to pewnie też spełnił bym jej marzenie. W końcu po to się siebie ma nawzajem, aby móc razem być i realizować swoje marzenia, po to by móc się wspierać w trudnych sytuacjach. Takiej dziewczyny mi trzeba było.