Dekoracje i mebleJednym z moich największych marzeń jest postawienie domku na totalnym odludziu w którym mógłbym odpoczywać od cywilizacji. Oczywiście nie chciałbym rezygnować z wygód, jakie cywilizacja daje, jak prąd elektryczny, internet czy bieżąca woda, jednak miło byłoby spędzać czas w miejscu wolnym od warkotu silników samochodowych. Zdecydowanie lepiej działają na mnie dźwięki lasu – szum drzew, odgłosy wydawane przez ptaki i tym podobne.
Wydaje mi się, że to marzenie nie należy do nierealnych. Nieruchomości poza dużymi miastami, na terenach wiejskich, są zdecydowanie tańsze, więc zgromadzenie odpowiedniej ilości gotówki żeby najpierw kupić działkę budowlaną a potem postawić na niej wymarzony domek jest jak najbardziej możliwe.
Oczywiście najlepiej byłoby wznieść go własnymi rękoma. Nie potrafię jednak ani zaprojektować domu, ani nie znam się na samym budowaniu. Potrafię posługiwać się poziomicą i wiertarką, ale już zamontowanie instalacji elektrycznych czy hydraulicznych wykraczałoby poza moje możliwości.